HTML Print Page

Kompletne prerobený 1 izbový byt v Komárne PREDANÉ !

Ponúkame na predaj kompletne prerobený  1 izbový byt v Komárne na ulici Cintorínsky rad  . Celková rozloha bytu je 32 m2 a ešte balkón. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí  v obytnom dome . Rekonštrukcia bytu bola dokončená v apríl 2021. Pri rekonštrukcií nehnuteľnosti boli vymenené  elektrické vedenie, vodovodné potrubie, a radiátory. Okná plastové so žalúziami. V kúpeľni sa nachádza na mieru spravený umývací pult a zrkadlo,  sprchový kút. Na podlahách v kúpeľni je keramická dlažba  . Na stenách sú  veľkorozmerne obklady, a v izbách sú kvalitné plávajúce podlahy vyššej kvality. V kuchyni je na mieru spravená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi , mikrovlnná rúra s grilom WHIRLPOOL , chladnička, a plynová varná doska. Kuchynská linka bola navrhnutá v minimalistickom štýle s vytvorením úložnými priestormi samozrejmosťou umiestnenia vstavanej práčky, alebo umývačky riadu  , ktorá vyhovuje dnešnému trendu a ako vidieť na fotkách nie je klasicky vyhotovená . Kuchynský dres a všetky vodovodné batérie vyššej kvality. Na byte nie je žiadna ťarcha, možnosť kúpiť aj na hypotekárny úver. Nehnuteľnosť má vynikajúcu občiansku vybavenosť. Pred obytným domom je bezproblémové parkovanie . Centrum mesta pešo je 10 minúty. Táto prerobená nehnuteľnosť patrí medzi prácam realitnej kancelárie SUNREALITY.
-Dalšie informácie ponúkame v sídle firmy v Komárne na ul. Jókaiho 25.
-Tel: +421 917 174 174 , mail: sunreality@sunreality.eu, 
www.sunreality.eu

 

Eladásra kínálunk  teljesen felújított 1 szobás lakást a Komárnóban a  Temetősor  utcában. Az ingatlan alapterülete 32 m2,  plusz az erkély . A lakás az 2.emeleten található . Az átalakítás 2021 április  végével fejeződött be. A munkálatok során a villany vezetékek,víz vezeték  és új radiátorok cseréjére is sor került. Új  nyílászárók és belső redőnyök lettek beszerelve. A fürdőszobában nagyobb méretű zuhanyfülke lett kialakítva nagy méretű falicsempékkel. A szobákban minőségi szallag parketta található. A konyhabútor méretre készített. WHIRLPOOL  beépített sütőt, mikrohullámos sütőt és főzőlapot tartalmaz.  Az ingatlan teher mentes . A lakóház előtt a parkolás probléma  mentes . Város központ gyalogossan 10 perc. Az ingatlan a SUNREALITY irodánk átalakított munkái közé tartozik.

-Több információt cégünk székhelyén a Jókai utca 25.szám alatt Komáromban nyújtunk. -Tel: +421 917 174 174 , mail: sunreality@sunreality.eu, www.sunreality.eu

ID

15892

Druh
1 izbový byt
Lokalita
Nitriansky kraj » Okres Komárno » Komárno
Kontakt: Zuzana Halušková
, +421 917 174 174