HTML Print Page

Rodinný dom na predaj v Komárne s dvoma bytovými jednotkami

Ponúkame na predaj rodinný dom  s dvoma bytovými jednotkami v Komárne. Nehnuteľnosť je po čiastočnej rekonštrukcií. Toho času je rozdelený  s dvoma vchodmi na dve bytové jednotky. V bytových jednotkách sú zavedené všetky inžinierske siete. V prvej časti sú dve izby kuchyňa kúpeľňa chodba . Druha časť má dve nadzemné podlažie. Dolnej časti je chodba kuchyňa toaleta a komora schodami sa dostaneme na 2NP kde je kupeľňa s toaletou a dve izby. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je  že sa dajú vydať do prenájmu je to vynikajúca investícia.   Dom sa nachádza  dobrej lokalite s vynikajúcou  občianskou vybavenosťou. Obhliadky objednajte u maklérky firmy na 0917/174-174

 

Összeköltözőknek, nagycsaládosoknak csodás otthona lehet ez a Komárnói két részre osztott családi ház .Az első ingatlan nagyon szép állapotú,vegyes falazatú (tégla és salakblokk) egy szinten, folyamatosan karbantartott, részben bútorozott, napsütötte, világos otthon.
A tégla falazat 38 cm és 40cm+ 10 centi szigetelés, vastagságú.
Az ablakok dupla üveges műanyag nyílászárók redőnnyel felszerelve.A másik ingatlan,also szintje  nappali, konyha,kamra emeleten fürdőszoba, hálószoba a meleg vízellátásról villanybojler gondoskodik.

ID

15933

Druh
Rodinný dom
Lokalita
Nitriansky kraj » Okres Komárno » Komárno
Cena
137 000 €
Kontakt: Zuzana Halušková
, +421 917 174 174