HTML Print Page

Veľkoplošný 3 izbový byt vo vyhladávanej lokalite vv Komárne

Ponúkame na predaj byt vo výmere 78m2 sa nachádza na ideálnom  5 poschodí zateplenej bytovky s  výťahom. Veľkým plusom je lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou a jednoduchou dostupnosťou do centra mesta a cca. 5 min. pešo .V blízkosti nájdete školy, škôlky, obchody.
Byt je riešený prakticky, čo vytvára komfortné a pohodlné bývanie. Dispozičné riešenie celého bytu je vytvorené tak, aby zaručilo priestrannosť a pohodlné užívanie každej miestnosti. Bezpečnostnými dverami sa dostaneme do vstupnej chodbu. V kuchyni je kuchynská linka a z ktorého je vstup na lodžiu . Obývačka je vzdušná, priestranná, kde môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou . V ďalšej časti bytu sú všetky neprechodné izby, taktiež dostatočného rozmeru, čo umožní ich plné využitie podľa predstáv budúceho majiteľa. Byt je v pôvodnom ,ale veľmi zachovalom stave . Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Správcom bytu je  spoločnosť Alternatíva režijné náklady na bývanie  je mesačne 150 eur .

Eladásra kínálunk   3 szobás lakást Komáromban. Az ingatlan alapterülete 78m2,  plusz  pince . A lakás az 5.emeleten található.  Nagy elönye a nagyméretű  külön bejáratú 3 szoba. Az ingatlan teher mentes .A lakóház előtt a parkolás probléma  mentes . Város központ gyalogosan 5 perc. 

ID

15945

Druh
3 izbový byt
Lokalita
Nitriansky kraj » Okres Komárno » Komárno
Cena
82 000 €
Kontakt: Zuzana Halušková
, +421 917 174 174