HTML Print Page

ZNIŽENÁ CENA!!! Na predaj záhrada s novostavbou - Nová Stráž

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v obci Nová Stráž s platným stavebným povolením. Dom má rozlohu 80 m2 a nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite. Ide o stavbu v holodom štýle, čo znamená, že interiér, podlahy, okná a kachličky môže každý dokončiť podľa vlastného vkusu.

Dispozičné riešenie domu zahŕňa vstupný vchod, obývačku s kuchyňou a výstupom na terasu, 3 samostatné izby a kúpeľňu s toaletou.

Na pozemku sú k dispozícii elektrina, voda a žumpa. Pozemok je oplotený novým betónovým plotom a brána je vybavená diaľkovým ovládaním. Na zadnej strane domu sa nachádza detské ihrisko a záhradný domček na náradie. Dvor je dláždený s zámkovou dlažbou a ponúka dostatok miesta pre rôzne aktivity.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: 0917 174 174.

 

Eladásra kínálunk egy félkész családi házat Örsújfalun, érvényes építési engedéllyel, 80 négyzetméteres lakóterülettel. A környék csendes és nyugodt. A ház még befejezés előtt áll - tehát a berendezés, padlók, ablakok, csempék mindenki saját ízlése szerint befejezhető.

A ház elrendezése: előszoba, nappali konyhával és terasz, 3 különálló szoba, fürdőszoba WC-vel.

A telek rendelkezik árammal, vízzel, szennyvízaknával. A telek körbe van kerítve új betonkerítéssel, a kapu távirányítással működtethető. A ház mögött kialakításra került egy kis gyerekjátszótér és egy kerti tárolóház. Az udvar térkővel burkolt, és sok helyet kínál egyéb tevékenységekhez is.

Ha felkeltette érdeklődését ez az ajánlat, ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot a következő telefonszámon: 0917 174 174.

 

 

ID

16122

Druh
Iný objekt na bývanie a rekreáciu
Lokalita
Nitriansky kraj » Okres Komárno » Komárno
Cena
98 000 €
Kontakt: Mgr. Lilla Sándor
, +421 917 174 174