HTML Print Page

4 izbový priestranný byt na predaj - Komárno

Ponúkame na predaj pekný 4 izbový byt v Komárne, ktorých je málo. Byt sa nachádza v 7-poschodovom obytnom dome na 6. poschodí, s výťahom. K bytu patria aj 2 pivnice, čo je výhodné pre úložný priestor. Okná sú plastové a vybavené vnútornými žalúziami. Podlaha je plávajúca a v kúpeľni je dlažba. Byt je svetlý, priestranný a dispozične dobre rozdelený, čo poskytuje maximálny komfort pre jeho obyvateľov. Kuchyňa je dobre navrhnutá s dostatočným miestom na prípravu jedál a posedenie. Izby sú samostatné a nenarušujú súkromie jednotlivých členov domácnosti. Okrem kuchyne sú k dispozícii 3 ďalšie samostatné izby a obývačka, pričom na jednej zo spální je aj lodžia. V kúpeľni je k dispozícii vaňa aj sprchovací kút, a toaleta je samostatná. Možnosť rozšírenia bytu poskytuje ďalšie možnosti pre prispôsobenie podľa potrieb nových majiteľov.

Tento byt je ideálny pre rodiny, ktoré hľadajú bývanie v tichej lokalite s blízkosťou centra mesta. Pre ďalšie informácie kontaktujte číslo: 0917 174 174.

 

Eladásra kínálunk egy szép 4 szobás lakást Komáromban, amelyből kevés van Komáromban. A lakás egy 7 emeletes lakóházban található, a 6. emeleten, ahol van lift is. A lakáshoz 2 pince is tartozik. Az ablakok műanyagok, belső redőnyökkel felszerelve.  A padló úszópadló, a fürdőszobában pedig csempe található. A lakás világos, tágas és jó elrendezésű. A konyha jól berendezett, elegendő hely van benne az étkezésre és főzésre. A szobák különállóak.  A konyha mellett 3 további különálló szoba és nappali is van. Az egyik hálószobához erkély is tartozik. A fürdőszobában van fürdőkád és zuhanyzó is, a WC pedig külön helyiségben található. A lakás bővíthető.

Ajánlott családok számára, akik szeretnének egy családi lakást a városközpont közelében. Kapcsolat: 0917 174 174.

 

 

 

 

ID

16129

Druh
4 izbový byt
Lokalita
Nitriansky kraj » Okres Komárno » Komárno
Cena
144 000 €
Kontakt: Mgr. Lilla Sándor
, +421 917 174 174