HTML Print Page

Na predaj Rodinný dom - Čata

Eladó egy hangulatos 2 szobás  családi ház.

Elrendezés: 2 szobával, konyhával, előszobával, spájzzal és fürdőszobával, amelyben zuhanyzó, WC és mosdó található, valamint új elektromos bojlerrel.

A fűtés gázüzemű, minden szobában van gázkonvektor. A városi víz elérhető a konyhában és a fürdőszobában is, és az önkormányzati csatornázás is csatlakozik. A nyílászárók műanyagból készültek. A szobákban úszópadló van, a konyhában és a fürdőszobában csempe. A tető jó állapotú. Az ingatlan körül új esővezetékek vannak. A házhoz nagy udvar és kert tartozik.  A vásárlás után azonnal költözhető.

A falu csendes, közel van apárkányi  Vadas fürdő és Esztergom, Magyarország. A megtekintésért hívja a 0917 174 174-es számot.

 

Predám útulný rodinný dom s dvoma izbami. 

Dispozične riešenia:  kuchyňou, chodbou, špajzou a kúpeľňou, v ktorej je sprchovací kút, toaleta a umývadlo, nový elektrický ohrievač vody.

Kúrenie je plynom - plynové kotle sú v každej izbe. Mestská voda je k dispozícii v kuchyni aj v kúpeľni, a tiež je pripojená obecná kanalizácia. Okná sú plastové. V izbách je plávajúca podlaha, v kuchyni a v kúpeľni je dlažba. Strecha je v dobrom stave, neprepúšťa vodu. Okolo domu sú nové žľaby. K domu patrí veľká záhrada s šírkou 17 metrov. Po kúpe je ihneď k dispozícii. Dedina je tichá, blízko sa nachádza kúpalisko Vadas v Štúrove a tiež mesto Ostrihom na Maďarsku.

Kontaktujte nás pre obhliadku na čísle 0917 174 174.

ID

16130

Druh
Rodinný dom
Lokalita
Nitriansky kraj » Okres Levice » Čata
Cena
27 990 €
Kontakt: Mgr. Lilla Sándor
, +421 917 174 174