HTML Print Page

Predaj: Poschodový rodinný dom - Zlatná na Ostrove

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v tichej časti obce Zlatná na Ostrove. Dom disponuje dvoma podlažiami a je vhodný pre dvojgeneračné bývanie. Na dome už bol začatý prerábanie. Strecha bola úplne odstánená a vymenený na novú. Okná sú plastové a vymenené. Všetky vodovodné potrubia aj kanalizácia sú nové a zabudované do stien. Dom je pripojený na mestskú kanalizáciu. Plynová prípojka je umiestnená v dvore pred domom.

Dispozícia domu je:

  • V prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, 2 izby, ďalšia chodba, veľká kúpeľňa a zadný vchod.
  • Na prvom poschodí sú 3 izby, kúpeľňa, komora (prípadne miestnosť na gardrob s možnosťou prístupu na podkrov), menšia oddelená miestnosť na práčku a sušičku, prístup na balkón.

V dome sú pripravené elektrické káble, dvojgeneračný bojler a elektrické radiátory, ktoré je potrebné len nainštalovať.

Dom je možné dokončiť podľa vlastných predstáv - podlahy, kúpeľne, steny a zariadenie. Steny sú ešte v takom stave, že sa môžu meniť.

Odporúčame osobnú obhliadku domu a pretvorte túto stavbu na váš vysnívaný domov. Kontaktujte nás na čísle 0917 174 174.

 

 

Eladásra knálunk egy emeletes családi házat Aranyos  csendes részén. A ház két emeletből áll, és alkalmas kétgenerációs ház kialakítására. A házon már el lett kezdve a felújítás: a régi tető teljesen el lett távolítva és a ház új tetőt, csatornát és ablakokat kapott. Az összes vízvezeték és kanalizáció cserélve lett, és már csatlakoztatva van a városi csatornarendszerhez. A gázcsatlakozás a ház előtt található az udvarban.

A ház elrendezése:

Földszinten található egy előszoba, konyha, 2 szoba, egy további folyosó, nagy fürdőszoba és hátsó bejárat.

Az első emeleten 3 szoba, fürdőszoba, kamra (vagy gardrób szoba, amely lehetőséget nyújt a tetőtérbe való bejutásra), egy kisebb elkülönített hely a mosógépnek és szárítónak (vízzel), és kijárat a balkonra.

A házban már elő van készítve az elektromos vezetékek, a kétgenerációs bojler és az elektromos radiátorok, ezeket csak fel kell szerelni.

A házat még be kell fejezni az új tulajdonosok saját elképzeléseik szerint - padlók, fürdőszobák, falak és berendezések. A falak még olyan állapotban vannak, hogy változtathatók.

Ajánljuk a ház személyes megtekintését, és alakítsa át ezt a házat álmai otthonává. Kérem, vegye fel a kapcsolatot velünk a 0917 174 174-es telefonszámon.

ID

16135

Druh
Rodinný dom
Lokalita
Nitriansky kraj » Okres Komárno » Komárno
Cena
100 000 €
Kontakt: Mgr. Lilla Sándor
, +421 917 174 174